Coldrex Junior Citron (10 sáčků)

Prášek pro přípravu perorálního roztoku

Coldrex Junior Citron (10 sáčků)
řada
COLDREX lék k vnitřnímu užití
typ péče
chřipka a nachlazení
balení
10 sáčků
Doporučená cena
114 Kč
K dostání v lékárnách

Šálek zklidňujícího nápoje Coldrex Junior vašemu dítěti pomůže znovu nalézt cestu k soustředění a umožní mu snáze dýchat.

Tento horký nápoj, který byl navržen pro rychlou úlevu od příznaků nachlazení a chřipky, obsahuje známou látku proti bolesti paracetamol, také dekongestan fenylefrin-hydrochlorid.

Paracetamol pomáhá zmírnit bolest hlavy, dutin, bolest v krku a bolavé tělo, a také může snižovat teplotu, je-li přítomna horečka.

Fenylefrin-hydrochlorid přináší úlevu od ucpaného nosu a dutin, umožňuje tedy snáze dýchat.

Tento přípravek obsahuje také vitamín C.

Vhodný pro děti od 6 let.

  • Každá dávka obsahuje paracetamol 300 mg a fenylefrin-hydrochlorid 5 mg.
  • Neužívejte spolu s jiným přípravkem, který obsahuje paracetamol, nebo jinými léky pro úlevu od kašle a nachlazení, kongesce nebo ucpaného nosu.
  • Vždy čtěte příbalovou informaci.