Coldrex MAXGRIP Lesní ovoce (10 sáčků)

Prášek pro přípravu perorálního roztoku

Coldrex MAXGRIP Lesní ovoce (10 sáčků)
řada
COLDREX lék k vnitřnímu užití
typ péče
chřipka a nachlazení
balení
5,10 sáčků
Doporučená cena
169 Kč
K dostání v lékárnách

Šálek zklidňujícího nápoje Coldrex vám pomůže znovu nalézt cestu k soustředění a umožní vám snáze dýchat.

Tento horký nápoj, který byl navržen pro rychlou úlevu od příznaků nachlazení a chřipky, obsahuje známou látku proti bolesti paracetamol, také dekongestan fenylefrin hydrochlorid.

Paracetamol pomáhá zmírnit bolest hlavy, dutin, bolest v krku a bolavé tělo, a také může snižovat teplotu, je-li přítomna horečka.

Fenylefrin-hydrochlorid přináší úlevu od ucpaného nosu a dutin, umožňuje tedy snáze dýchat.

Tento přípravek obsahuje také vitamín C.

Coldrex MaxGrip Citron je vhodný pro dospělé a mladistvé od 15 let s tělesnou hmotností nad 65 kg.

Coldrex MaxGrip Lesní ovoce je vhodný pro dospělé a mladistvé od 18 let s tělesnou hmotností nad 65 kg.

  • Každá dávka obsahuje paracetamol 1000 mg a fenylefrin-hydrochlorid 10 mg.
  • Neužívejte spolu s jiným přípravkem, který obsahuje paracetamol, nebo jinými léky pro úlevu od kašle a nachlazení, kongesce nebo ucpaného nosu.
  • Vždy čtěte příbalovou informaci.