O nás

Omega Pharma je dynamická společnost specializovaná na vývoj, výrobu a prodej zdravotnických prostředků, doplňků stravy a medikální kosmetiky na lékárenském trhu OTC, i v široké distribuci tzv. mass-marketu. Je součástí nadnárodní skupiny Omega-Pharma se sídlem v Belgii a působností ve 40 zemích světa.

Vysoká specializace, profesionalita a špičkový zákaznický servis umožnily dynamický rozvoj firmy a její zařazení mezi významné hráče na trhu.

Od počátku svého vzniku je Omega Pharma marketingově řízenou firmou se silnou orientací na zákazníka, jeho potřeby, požadavky a výslednou spokojenost. Je držitelem řady patentů a unikátních řešení aplikovaných do vysoké účinnosti výrobků jednotlivých produktových řad.

Firma dnes disponuje vlastním vývojovým centrem špičkové úrovně. V oblasti výzkumu a jeho aplikací spolupracujeme s renomovanými pracovišti v České republice i v rámci celé Evropy.

Z vlastní výzkumné laboratoře pocházejí produkty registrované na Úřadu průmyslového vlastnictví v ČR . Výrobky Omega Pharma jsou pravidelně prezentovány na světových odborných fórech vynálezů a unikátních produktů v daném oboru.

Jsme účastníkem vývoje a výzkumu produktů s garantovanou podporou státních organizací u nás a k našim prioritám patří nejen vývoj, ale i zodpovědné klinické testování každého produktu před jeho uvedením na trh.

 

Díky vědeckým úspěchům můžeme vyrábět produkty s vysokým fyziologickým účinkem, který garantujeme.

 

Jsme držitelem certifikátů ISO 9001:2008 a ISO 13485:2003 pro výrobu zdravotnických prostředků, udělených renomovanou společností Det Norske Veritas.