Paranit gel na detekci hnid 150 ml

Nejjednodušší způsob detekce vši a hnid

Paranit gel na detekci hnid 150 ml
řada
Paranit
typ péče
vlasy » proti vším
balení
150 ml
Doporučená cena
249 Kč

Vyskytly se ve vašem okolí vši? Pak je na čase pravidelně kontrolovat hlavu vaší ratolesti. To ale není vůbec snadný úkol. Veš dětská má velikost sezamového semínka, její vajíčko – hnida, pak pouhého zrnka písku. Vši navíc nejsou včerejší, dokážou měnit barvu podle barvy vlasů hostitele. Proto přišel Paranit na trh s novinkou – s pomocí gelu na spolehlivou detekci vší a hnid vám neuteče jediná potvůrka.


Paranit Detekce vší a hnid je přípravek, který funguje na jednoduchém principu a rychle odhalí přítomnost nechtěných návštěvníků. Do dvou minut od nanesení průhledného červeného gelu zbarví veškeré vši a hnidy do červena, aby byly okem lépe viditelné. Gel přitom nebarví vlasy ani pokožku hlavy a z vlasů se zase snadno vymyje. Díky šikovnému uzávěru s hřebenem je nanesení na dětské vlásky otázkou okamžiku, bez rukavic a zbytečného nepořádku.


Díky kompletnímu sortimentu značky Paranit je i při nepříznivém výsledku detekce snadná pomoc. Podle citlivosti a míry zavšivení je na výběr ze tří přípravků k ošetření hlavy a odstranění vší, bonusem je pak Paranit preventivní sprej, díky kterému se nemusíte bát pustit děti zpátky do prostředí postiženého zavšivením.

Instruktážní video


Nezobrazuje-li se Vám reklama správně, klikněte zde:
Youtube