Paranit preventivní sprej proti vším 100 ml

Aktivní ochrana a snížení rizika získání vší

Paranit preventivní sprej proti vším 100 ml
řada
Paranit
typ péče
vlasy » proti vším
balení
100 ml
Doporučená cena
310 Kč

Veš dětská je miniaturní potvůrka, která dokáže způsobit velké problémy. Nejen ve školkách, ale především na prvním stupni základních škol je čím dál tím častější návštěvnicí. Na vině je vysoká míra nakažlivosti i nedůslednost některých rodičů. Přípravek PARANIT preventivní sprej proti vším dnes nabízí snadné východisko, které dítě ochrání ještě dřív, než se může pedikulózou, tedy zavšivením, nakazit.

PARANIT preventivní sprej proti vším obsahuje osvědčenou repelentní složku a esenciální oleje, díky čemuž poskytuje účinnou ochranu proti parazitům až po dobu 24 hodin. Nemastný sprej s příjemnou vůní stačí nastříkat na suché vlasy, zejména za ušima a v oblasti krku, a nechat přirozeně oschnout. Paranit preventivní sprej proti vším nabízí účinné východisko, jak předejít nepříjemnému problému zavšivení nebo jak zabránit opětovném nakažení.

Paranit je nejprodávanější přípravek v boji proti vším. A je také nejkomplexnější, protože kromě prostředku na odstranění vší nabízí preventivní sprej a gel na jejich detekci. Rodina přípravků Paranit je proto tak široká, že dokáže pomoci v každé situaci – ať už při zjišťování nákazy, její léčbě, ale i recidivě.


Instruktážní video


Nezobrazuje-li se Vám reklama správně, klikněte zde:
Youtube