XL-S Medical 180 tablet

balení na jeden měsíc

XL-S Medical 180 tablet
řada
XL-S Medical
typ péče
redukce hmotnosti
balení
180 tablet = balení na jeden měsíc
Doporučená cena
1 299 Kč

Zhubněte až 3x více kilogramů než jen samotnou dietou**

Účinnou látkou je Litramine™ - patentovaný komplex vlákniny organického rostlinného původu (opuncie). U této látky bylo klinicky prokázáno, že redukuje vstřebávání tuků z jídla až o 27%, čímž snižuje hladinu cholesterolu v krvi a zároveň prodlužuje pocit nasycení. Přípravek navíc obsahuje vitaminy A, D a E.
Říkáte si denně STOP - musím změnit svůj životní styl? Tou pravou cestou k úspěchu je vždy spojení pohybu a odpovědného stravování. Pokud bude vaše snaha navíc podpořena XL-S Medical můžete zhubnout až 3x rychleji!

VLASTNOSTI PRODUKTU:

XL-S Medical s klinicky ověřeným účinkem:

  • Váže až 27% přijatých tuků
  • Redukuje chuť k jídlu
  • Zlepšuje funkci trávicí soustavy

XL-S Medical váže v žaludku až 27% potravinových tuků tím, že nabaluje tukové molekuly a vytváří z nich nestravitelný komplex, který je přirozeně odveden z těla ven. Zajišťuje optimální vázání tuků v první fázi a v druhé fázi se do těla uvolňují vitaminy rozpustné v tucích, čímž se zajišťuje jejich vstřebávání.

ZPŮSOB UŽÍVÁNÍ:

Užívejte 3x denně 2 tablety ihned po jídle, zapijte tekutinou. Pokud jídlo vynecháte, užijte i tak 2 tablety. Při užívání XL-S Medical doporučujeme zajistit během dne dostatečný příjem tekutin.

Přípravek XL-S Medical je vynikající prostředek pro prevenci dalšího nárůstu hmotnosti. Můžete jej tedy užívat kdykoli po konzumaci kaloricky bohatého jídla.
Před užitím přípravku si přečtěte příbalovou informaci.

**IMS Health,European Report Weight Loss Category, 2013.
**Klinická studie, 123 subjektů, Německo 2010, EN ISO 14155


TVC pro XL-S Medical


Nezobrazuje-li se Vám reklama správně, klikněte zde:
http://youtu.be/gDMqm078byY