Wartner

Wartner

Hezké nohy a ruce bez bradavic?

Žádný problém! Bojíte se v létě kvůli nevzhledným bradavicím obouvat žabky? Trápí vás výrůstky na kůži rukou a nohou, na které nic nezabírá? Zapomeňte na pověry typu potírání česnekem a vyzkoušejte Wartner CRYO 2. generace, nejrychlejšího pomocníka v boji proti bradavicím. Jednorázově vyřeší váš problém a osvobodí nohy od plných bot.

Bradavicemi trpí desetina celkové populace, nejčastěji děti a dospívající. Obvyklá místa přenosu jsou koupaliště, veřejné sprchy nebo jiná vlhká prostředí. Obecně ale riziko představují všechny prostory, kde se střídají různé bosé nohy, tedy i šatny a koberce.

Pokud nechcete bradavice odstraňovat chirurgickou cestou, sáhněte po samoléčebných přípravcích. Účinek Wartner CRYO 2. generace je založen na lékařské metodě zmrazování neboli kryoterapie. Jde o rychlý, efektivní a bezpečný postup, jak bradavici zlikvidovat obvykle již po první aplikaci. Wartner CRYO 2. generace ji jediným použitím rychle zmrazí až k jádru, a to při -50°C (nejnižší teplota dostupná mezi produkty kryoterapie), díky čemuž po deseti až čtrnácti dnech sama odpadne. Mezitím se pod ní vytvoří nová zdravá kůže.

Nenechte si bradavicemi omezovat život. Zbavit se jich je přece tak jednoduché!

Léčba je vhodná pro děti od 4 let. Balení po 12 aplikacích zakoupíte v lékárnách za doporučenou maloobchodní cenu 549,90 Kč. Ošetření bradavic větších jak 7,5 mm konzultujte s lékařem.

položek: 1

na stránku

Nastavit sestupně
 1. Wartner Kryoterapie 2. generace

  Nejúčinnější samoléčba bradavic metodou zmrazování

  zmrazí bradavici až k jejímu jádru při -50°C (nejnižší teplota dostupná mezi produkty kryoterapie)
  využívá směs dimethyleteru a propanu
  nejefektivnější samoléčba bradavic z řady Wartner
  vhodné pro děti od 4 let
  bez rizika vzniku jizev

položek: 1

na stránku

Nastavit sestupně