zde se nacházíte:
Úvod > Vardenafil

Koupit Levitra Bez Předpisu

Název Léku: Levitra (Vardenafil)
Balík: 10mg, 20mg, 40mg, 60mg
Kde Koupit? EuroLékárna
Platební údaje: VISA, MASTERCARD, BTC
Značka(y): Vardenafil / Vilitra / Filitra
Cena: Kč 26.13 za pilulka


+ Zdarma standardní doprava
+ Balíček Pojištění
+ Sleva pro další objednávku
Levitra obsahuje vardenafil, léčivou látku patřící do skupiny léčiv zvaných inhibitory fosfodiesterázytypu5. Tyto přípravky jsou používány kléčbě erektilní dysfunkce (potíží s dosažením a udržením erekce) u dospělých mužů.


Co je Genericky Levitra ?

Na trhu existuje obrovský výběr prostředků, které jsou schopny kvalitativně a bezpečně vrátit muži plný sexuální život. Jedním z těchto léků je Levitra (účinná látka Vardenafil). Díky vlastnostem Levitra je jednorázové použití drogy schopno plně obnovit erektilní funkci člověka po dobu 12 hodin.

Tento lék je originální lék, který má mnoho generik-kopií a analogů. Ve skutečnosti jsou to neméně účinné léky, které mají podobnou účinnou složku jako součást, ale mohou se lišit v celkovém složení(proto je nutné testovat léky na alergické reakce těla). To může být: sacharóza, glukonát vápenatý, stearát hořečnatý, barviva atd.

Při jednorázové aplikaci dosáhne vardenafil maximální koncentrace v krvi po jedné hodině. Jednorázový příjem vardenafilu umožňuje sexuální styk po dobu až 12 hodin. Trvání účinku látky závisí do značné míry na individuálních charakteristikách těla, náchylnosti k účinné látce a stupni zanedbání problému.

V jakých případech je nutné jednorázové a kurzové použití "Levitry"? Obě možnosti příjmu jsou označeny účinností výsledku. Vyberte si tento nebo jiný způsob použití látky, na základě závažnosti onemocnění.

Aby nedošlo k poškození zdraví, doporučuje se určit potřebnou dávku podle pokynů lékaře. Zvláště pokud potřebujete zvýšit dávku. Kontrola lékaře zajistí minimalizaci vedlejších účinků, stejně jako efektivní výsledek.

Jednorázové dávky vardenafilu

V každém režimu aplikace "Levitra", ať už jednorázový nebo kurzový příjem, přečtěte si návod k použití. Obecně platí, že jediné použití vardenafilu zahrnuje denní dávku v průměru 20 mg. to je optimální volba, která nekončí nežádoucími účinky na tělo. Účinek této dávky pochopí-zvýšit nebo snížit dávku v budoucnu. Pokud se erekce neobnoví ani za přítomnosti sexuálního vzrušení nebo stimulace, je vhodné zvýšit dávku s lékařem.

Jaký účinek produkuje Jednorázová denní dávka vardenafilu?

 • aktivace a obnovení normální sexuální funkce člověka;
 • zvýšení touhy v důsledku normalizace sebeúcty a návratu důvěry;
 • akce až do 12 hodin, za předpokladu přítomnosti sexuálního vzrušení;
 • zvýšení délky sexuálního styku;
 • otok penisu v důsledku přílivu krve do pánevních orgánů, což přispívá k výraznějšímu orgasmu;
 • neomezený počet sexuálních činů s partnerem po dobu trvání léku;
 • univerzálnost léku (vhodný pro muže různých věkových kategorií).

Vardenafil a alkohol

Lék "Levitra" se nedoporučuje kombinovat s alkoholem. Současně jsou povoleny omezené množství alkoholu, které lze užívat během působení pilulky. Tak, maximální obsah alkoholu je 0,5 g /kg tělesné hmotnosti, což odpovídá 3 americké унциям (88,7 g) vodky 80-stupeň odolnosti pro pro muže o hmotnosti 70 kg, při maximálním dávkování léku.

Nezapomeňte se podívat na kontraindikace užívání léku. Může to být:

 • individuální nesnášenlivost účinné látky;
 • paralelní použití inhibitorů fosfodiesterázy, léků obsahujících dusík;
 • závažné kardiovaskulární poruchy;
 • závažné komplikace způsobené selháním jater nebo ledvin;
 • použití vardenafilu.

Také se přísně nedoporučuje užívat drogu nezletilým mladým mužům a ženám.

Obecně platí, že vedlejší účinky se projevují zřídka velmi zřídka-a hlavně ve slabé formě. Mezi nejčastější patří mírná nevolnost, bolest hlavy a závratě. Při dodržování dávkování, stejně jako pokynů výrobce a jmenování lékaře, jsou však rizika minimální.

Princip akce Levitra

Lék Levitra ovlivňuje hemodynamiku penisu. To znamená, že krevní oběh v kavernózním těle penisu získává novou sílu. V důsledku tohoto účinku je penis plně naplněn krví, nádoby se rozšiřují. Díky tomu je také možné předcházet zánětům prostaty, které se mohou vyskytnout v důsledku stagnace (vardenafil rozptýlí stagnaci v důsledku aktivního krevního oběhu).

Když mluvíme o účinku, který dává "Levitra", v recenzích mužů o jednorázovém použití je zmíněna rychlá reakce těla. Sexuální orgán bobtná, sexuální kontakt získává bývalou vášeň. Také mnoho z nich vylučuje schopnost léku po dlouhou dobu zachovat účinek, což umožňuje užívat pilulku jednou optimální dávkou, která nepoškozuje zdraví.

Takže akce Levitra má příznivý účinek na sexuální zdraví člověka. Je zajištěna přítomnost trvalého, zdravého intimního života a udržitelného psychologického stavu.

Denní dávka a účinek vardenafilu

Pacienti si mohou zvolit minimální dávku léku, pokud se předpokládá prevence problémů spojených s erektilní dysfunkcí. V tomto případě je objem látky 10 mg vardenafilu.

Kurzový příjem je způsoben skutečností, že erekce je dosažena aktivací přívodu krve do pohlavních orgánů a obecně pánevních orgánů. Tato funkce pomáhá nezkušeným mladým lidem získat důvěru, odvrátit obavy spojené se sexuálním stykem. V budoucnu, v důsledku vyrovnání psychického stavu a duševní nálady, bude člověk schopen vykonávat sexuální akt bez pomoci drogy.

Je také známo, že lék není návykový, jeho příjem může být snadno zrušen. Ale i při jednorázové aplikaci se můžete zbavit komplexů a nejistoty.

Pro stanovení denní jednorázové dávkování, zkuste začít s 10 mg. Případě, že efekt bude nedostatečná, je možné dávku zvýšit na optimální – 20 mg. Mít větší objem se doporučuje pouze na určení vašeho ošetřujícího lékaře.

Z vedlejších účinků, které mohou vzniknout z jednorázového užívání přípravku "Levitra", jsou izolovány:

 • kvůli vlivu na cévní systém-bolesti hlavy, nevolnost, ucpané uši, závratě, průtok krve do obličeje;
 • změna krevního tlaku;
 • porucha srdečního tepu;
 • bolesti zad.

Chcete – li co nejvíce omezit možnost nežádoucích účinků-navštivte svého lékaře, pečlivě prostudujte pokyny a dbejte na všechny potřebné požadavky.

Respekt

Prokazujeme hodnotu, kterou si udržujeme navzájem

Integrita

Děláme to, co je správné

Zodpovědnost

Jsme odpovědní za naši činnost