Přeskočit na hlavní obsah

O společnosti

Omega Pharma je dynamická společnost se silnou orientací na zákazníka, jeho potřeby, požadavky a celkovou spokojenost. Specializujeme se na prodej volně prodejných léčiv, zdravotnických prostředků, výživových doplňků a kosmetiky na lékařském trhu OTC, i v široké distribuci tzv. mass-marketu. Je součástí globální skupiny Omega Pharma - Perrigo se sídlem v Belgii a Michiganu, působí ve více než 80 zemích světa, zaměstnává téměř 13 000 lidí a existuje již 130 let.
 

korporátní stránky

1987

Belgická skupina Omega Pharma vznikla v roce 1987 jako malá firma se 2 lidmi a vstupním kapitálem 7500 EUR. Dnes působí v 35 zemích a má více než 2 500 lidí. Celosvětově patří mezi první deset hráčů na globálním OTC trhu. Za úspěchem společnosti stojí především vysoká kvalita a vysoká účinnost všech produktů, které zvyšují kvalitu života, čímž získávají zákazníky po celém světě.

2008

V roce 2008 nadnárodní skupina Omega Pharma Group vstoupila na český trh prostřednictvím akvizice českého výrobce Altermed Corporation. Vstup investora přinesl změnu názvu původního českého výrobce na Omega Altermed, později na Omega Pharma, změnu loga a sídla společnosti.

2014

V roce 2014 americká společnost Perrigo získala společnost Omega Pharma Holding. Společnost Perrigo je světovým lídrem v poskytování zdravotní péče a předním poskytovatelem OTC produktů a značek v celé Evropě a ve Spojených státech.

Základní hodnoty

Respekt

Prokazujeme hodnotu, kterou si udržujeme navzájem

Integrita

Děláme to, co je správné

Zodpovědnost

Jsme odpovědní za naši činnost

Produkty a značky

Coldrex

Paranit

Lactacyd